Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, bool given in /web/htdocs5/newpocketcaledoniacom/home/www/wp-content/plugins/weglot/src/services/class-option-service-weglot.php on line 334
O nás - New Pocket Caledonia

O nás

 

The Team


Leapin’Leachies food formulas

Po mnohaletých zkušenostech s péčí o naši rozsáhlou sbírku gekonů Rhacodactylus leachianus (a dalších novokaledonských gekonů) jsme přišli s myšlenkou uvést na trh krmivo, které by uspokojilo potřeby nejen nás chovatelů, ale zejména i potřeby našich milovaných chovanců. Velmi záhy jsme si však uvědomili, že každá skupina zvířat má své vlastní specifické potřeby, a tyto potřeby se mohou měnit v závislosti jak na stáří zvířete, tak i na ročních obdobích. Po dlouhodobém vývoji a testování jsme nakonec přišli s naší vlastní recepturou.

Jak se liší od všech ostatních?

CHUTNOST
Jedná se o klíčový faktor při krmení našich gekonů. Naším záměrem bylo, aby byli gekoni ochotni akceptovat jídlo okamžitě, a abychom se tak vyhnuli občas velmi dlouhému zvykání si na potravu novou (což může být kritické zejména u čerstvě vylíhnutých nebo velmi malých mláďat).

NUTRIČNÍ HODNOTA
Chtěli jsme nabídnout nejlepší nutriční hodnoty našim i vašim gekonům tak, aby mohli správně růst a následně plně využít svůj potenciál i během rozmnožování.

DRUHOVĚ A SEZÓNNĚ SPECIFICKÉ RECEPTURY
Naše receptury jsme sestavovali s myšlenkou na specifické potřeby našich gekonů.

 

Koupit produkty

Facebook
Instagram
Instagram
Měna
CZK Česká koruna
EUR Euro